Glazbena škola u Varaždinu poziva

Srijeda, 25. studenoga 2015. u 18 sati
Velika koncertna dvorana Glazbene škole u Varaždinu

Glazbena škola u Varaždinu poziva 

 

Školske produkcije Glazbene škole u Varaždinu, od kojih je prva u srijedu 25. studenoga u 18 sati, prilika je da uz slobodan ulaz publika čuje rezultate rada talentiranih učenika svih predmeta i njihovih profesora, od kojih mnogi kasnije postanu dio hrvatske i međunarodne glazbene scene

 

1. F. Küchler: Concertino, op.11., I.st.
Dora Strelec, 2.o, violina
Marko Šantek, 4.s. klavir
Nastavnik: Benjamin Šambar, prof.

 

2. J. Brahms: Wie Melodien Dinko Klinec, 1.pr, bariton Nastavnica: Darija Hreljanović, prof.

 

3. F. Schubert: Die Forelle Antonia Jurinec, 3.s, sopran Nastavnica: Dorotea Ilčić, prof.

 

4. B. Bartok: Sonatina, Bagpipes, Beardance, Finale
Matija Pongračić, 6.o., klavir
Nastavnik: Narcis Grabar, prof.

 

5. G. Goltermann: Koncert No. 4, G-dur, Andantino, Allegro molto
Zoran Resnik, 3.s, violončelo Korepetitor: Domagoj Košćak, prof. Nastavnik: Darij Milković, prof.

 

6. E. Grieg: Ein Schwan Tia Pikija, 2.pr, sopran Nastavnica: Dorotea Ilčić, prof.

 

7. D. Bogdanović: 6 Balkanskih minijatura, Jutarnje kolo, Makedonsko kolo
Nikola Šrajbek, 3.s, gitara
Nastavnik: Ninoslav Plantak, prof.

 

8. H. Wieniawsky: Concert op. 2, d- mol, 2.st., Romance
Jakov Šredl, 4.s, violina
Korepetitor: Domagoj Košćak, prof.
Nastavnik: Miljenko Pohulek, prof.

 

9. A. Scarlatti: Se Florindo e fedele
Hana Ilčić, 4.s, sopran Nastavnica: Darija Hreljanović, prof.

 

10. E. Dohnanyi: Capriccio u f-molu, op. 28, br. 6
Julijan Martinčević, 4.s., klavir
Nastavnik: Predrag Šantek, prof.

 

11. A. Messager: Solo de Concours
Stela Sabolić, 4.s, klarinet
Korepetitorica: mr. Jasminka Bontek
Nastavnica: Lidija Skender, prof.

 

12. K. Abe: Wind in the bamboo groove
Verdan Vujec, 4.s, marimba
Nastavnik: Stanislav Muškinja, prof.

 

13. T. Ferchen: Kolibri
Mario Čavlek, 3.o, marimba
Nastavnik: Stanislav Muškinja, prof.

 

14. T. Ferchen: The c-minor Etude
Filip Soldat, 3.s, marimba
Nastavnik: Stanislav Muškinja, prof.

 

15. J. Bickerton: A Blandford Suite
Kvartet trombona: Štefan Lesar, 4.s Valentina Jalšovec, 3.s
Lovro Povijač, 2.s Nikola Kropek, 3.s
Nastavnik: Petar Prepelić, prof.

Leave a Reply

Your email address will not be published.